من علیرضا ادیب نیا هستم. متخصص سئو و وردپرس

ویدیو رو پلی کنید تا با من آشنا بشین

alireza adibnia 1

شروع با html و css و منتهی شدن به وردپرس

شروع مسیر من تو حوزه وب حدودا 6 سال پیش از مجتمع جهاد دانشگاهی تهران شروع شد. با دوره html و css شروع کردم و بعد از اون به طور اتفاقی از طریق برادرم با وردپرس آشنا شدم و دیگه مسیر تخصصی من تو حوزه وب شد وردپرس. از صفر شروع کردم و بدون هیچ دوره آموزشی، با سعی و خطا و تجربه کسب کردن کار با وردپرس رو یاد گرفتم. الان میتونم ادعا کنم که وردپرس از دوستای قدیمی منه و چندین ساله که با هم دوستیم.

من تو این مسیر تجربه های زیادی کردم، سایت های زیادی رو ترکوندم، اطلاعات کارفرماهایی رو از بین بردم و کلی اشتباه دیگه که همش باعث شده الان خودم رو یک متخصص وردپرس بدونم. اگر بخوام از ابتدای کارم رو حساب کنم، تا الان که دارم این مطلب رو مینویسم فکر میکنم بیش از 20 وبسایت وردپرسی رو راه اندازی کردم و بین 20 تا 30 سایت وردپرسی مختلف تو حوزه های کاری زیادی رو مدیریت کردم.

گردهمایی فعالان وردپرسی ایران - شهریور ماه 1402 - علیرضا ادیب نیا
گردهمایی فعالان وردپرسی ایران - شهریور ماه 1402
گردهمایی فعالان وردپرسی ایران - آذر ماه 1398 - علیرضا ادیب نیا
گردهمایی فعالان وردپرسی ایران - آذر ماه 1398

سئو هم آره

از حدود 3 سال پیش هم مسیر سئو رو شروع کردم. از صفر آموزش دیدم و با تست روی پروژه های کوچیک و بزرگ مفهوم سئو رو هم درک کردم و خودم رو متخصص این حوزه میدونم. فکر میکنم تا به امروز بیش از 6 پروژه بلندمدت موفقیت آمیز و شکست خورده سئو هم داشتم.

علیرضا-ادیب نیا

تدریس

در حال حاضر هم با افتخار کار تدریس انجام میدم و به طور فریلنسری کار میکنم. تو آموزشگاه پارسه دوره های حضوری طراحی سایت با وردپرس و سئو وبسایت رو برگزار میکنم و از این کار هم خوشحال هستم. تدریس و مواجه با دانشجوهای مختلف تجربه من رو هر روز تو حوزه کاریم بیشتر میکنه.